Meble i dodatki biurowe

10 najlepszych powodów dla niszczenia dokumentów

Damian Kubik
mar 12 2020

Masz na swojej liście "do zrobienia" tysiąc punktów agendy, a niszczenie dokumentów może być na dole. Ale przeczytanie tego wpisu na blogu może zmienić twoje zdanie. Oto 10 dobrych powodów, aby zniszczyć swoje dokumenty i udowodnić sobie, że niszczarka do dokumentów do dobry zakup:

1. Zapobieganie kradzieży tożsamości

Dane osobowe (PII) i chronione informacje o zdrowiu (PHI) powinny być niszczone, gdy nie są już potrzebne. Większość biurowych niszczarek do papieru ogranicza się do podstawowego cięcia pasków, co umożliwia ponowne złożenie dokumentów ręcznie lub przy użyciu specjalistycznego oprogramowania. Na szczęście, gdy niszczenie dokumentów zlecane jest wykwalifikowanym firmom zajmującym się niszczeniem dokumentów, PII i PHI są niszczone nie do poznania za pomocą najnowocześniejszych urządzeń do niszczenia.

2. To jest prawo

Organizacje opieki zdrowotnej, kancelarie prawne, dostawcy usług finansowych i wiele innych sektorów biznesu mają prawny obowiązek ochrony informacji. Niszczenie dokumentów zapewnia, że Twoja firma przestrzega następujących przepisów:

  • HIPAA
  • FACTA
  • SOX
  • GLB

3. Zaufanie klienta

Twoi klienci ufają Ci swoimi osobistymi, medycznymi i finansowymi informacjami. Polityka niszczenia dokumentów daje Twoim klientom pewność, że ich informacje są bezpiecznie niszczone.

4. Redukcja bałaganu

Biuro zagracone dokumentami i pudłami z teczkami może tłumić produktywność i morale pracowników, tworząc zdezorganizowane, niespokojne uczucie. Niszczenie dokumentów ogranicza niepotrzebne marnotrawstwo papieru, dzięki czemu organizacja pozostaje wydajna i pozytywna.

5. Rozdrabnianie Chroni środowisko naturalne

Firmy z silnymi programami społecznej odpowiedzialności biznesu zachęcają do recyklingu papieru. Odpowiedzialna za środowisko firma zajmująca się rozdrabnianiem papieru niszczy stare papierowe płyty, beluje rozdrobnione odpady i wysyła je do bezpiecznego partnera zajmującego się recyklingiem. W zakładzie recyklingu, rozdrobniony papier jest przetwarzany na szeroką gamę produktów z papieru pochodzącego z recyklingu.

6. Prywatność pracowników

Pracodawcy muszą chronić poufność dokumentacji pracowniczej i akt osobowych. Polityka niszczenia dokumentów zapewnia niszczenie dokumentów pracowniczych pod koniec okresu ich przechowywania.

7. Redukcja zagrożenia pożarowego

Nic nie spala się łatwiej niż papier. Gdy stosy papieru są układane w szafach i narożnikach, stwarza to zagrożenie pożarowe. Regularne oczyszczanie i profesjonalne niszczenie starych i niechcianych dokumentów sprawia, że odpady papierowe i zagrożenie pożarowe pozostają na uboczu.

8. Zarządzanie reputacją

Spędzasz cenny czas na budowaniu swojej marki biznesowej. Niszczenie dokumentów zapobiega naruszeniom prywatności, które mogą podważyć i trwale zniszczyć reputację Twojej organizacji.

9. Wygoda

Nie ma nic bardziej niewygodnego niż niszczenie dokumentów przy użyciu niszczarki biurowej. Bezpieczna usługa niszczenia eliminuje konieczność wyjmowania zszywek i spinaczy z dokumentów przed włożeniem ich do niszczarki. Bezpieczne pojemniki zbiorcze do niszczenia są strategicznie rozmieszczone w całym biurze, co umożliwia szybką utylizację plików. W zależności od ilości informacji, których potrzebuje Twoja firma do rozdrobnienia, bezpieczne pojemniki na dokumenty są zbierane codziennie, co tydzień, co miesiąc lub co kwartał, a dokumenty są niszczone dla Ciebie w ramach bezpiecznego łańcucha przechowywania.

10. Pokój umysłu

Kiedy i jak niszczysz swoje dokumenty, ma to bezpośredni wpływ na Twoją podatność na kradzież tożsamości i oszustwa biznesowe. Certyfikowana profesjonalna usługa niszczenia NAID AAA daje Ci pewność, że Twoje dokumenty są niszczone całkowicie i w sposób możliwy do zweryfikowania.

Richards & Richards oferuje bezpieczne usługi niszczenia dokumentów i mediów dla firm w całym Nashville.

Udostępnij