Dzieci

5 Kolorowych artykułów szkolnych, których dzieci będą faktycznie używać

Piotr Stelmach
sty 13 2020

Czy Twoje dziecko kupuje artykuły szkolne, które po prostu nie są używane i lądują na dole plecaka? To jest złe dla środowiska, twojego dziecka i twojej kieszeni.

Ta lista da Ci opcje, które Twoje dziecko będzie chciało wykorzystać przez cały rok szkolny. Od elektroniki po ołówki, te przedmioty zostały starannie dobrane dla dzisiejszej klasy i dzisiejszego dziecka.

Kolorowe wyskakiwanki przyciągają uwagę dziecka i zapewniają ich wykorzystanie. Pozbądź się pojęcia nudnych, czarnych długopisów i zeszytów, i podnieś swoje dziecko na rok szkolny z tymi narzędziami, które są tak samo użyteczne, jak i zabawne.

24-Pakiet Kolorowych Długopisów

Nudne, nudne czarne długopisy i ołówki należą do przeszłości. Pops of color wnosi nowe życie do szkoły. Dzięki temu 24-cio kolorowemu długopisowi możesz pisać i notować. Długopisy te mają odporny na rozmazywanie tusz, dzięki czemu pisanie może trwać cały dzień, co oznacza, że dziecko może z łatwością tworzyć kolorowe notatki. Są one świetne do użytku domowego doodle, a następnie mogą być umieszczone w plecaku do użytku w szkole.

Transforming Cat Piórnik

Te nowe zapasy będą potrzebowały domu. Uchwyt na ołówki iSuperb Transformer Stand Store jest idealny dla każdego dziecka - i miłośnika zwierząt. To nie jest zwykła torba na ołówki. Dzięki szybkiemu zjeżdżaniu, magicznie przekształca się w podstawkę pod ołówek, idealną nawet dla małego biurka dziecięcego. Zapinany na suwak top i wszyte kieszenie pozwalają dziecku na łatwe zorganizowanie się. Nawet najbardziej wybredne dzieci będą zadowolone z czterech różnych wzorów - czarnego, szarego, niebieskiego i różowego.

Pendrive Truskawka

Elektronika jest coraz częściej używana w klasie i Twój uczeń musi być na to przygotowany. Zdobądź dla nich ten słodki truskawkowy dysk USB i upewnij się, że zawsze mają dostęp do swoich ważnych dokumentów, zdjęć i muzyki. Ten dysk może wyglądać na mały, ale można na nim przechowywać całe 4 GB dokumentów. Jest na tyle mały, że można go łatwo transportować, ale na tyle duży, że nie można go łatwo zgubić. Podłącz to do portu USB i jest gotowe do użycia.

Pluszowa podstawka na telefon

Połóż ten przedmiot na biurku swojego dziecka jako stylowy, zabawny i użyteczny dodatek. Technologia jest świetna dla klasy, ale może być dużym obciążeniem i rozpraszać uwagę w domu. Dzięki temu pluszowemu uchwytowi na telefon komórkowy możesz spokojnie umieścić telefon dziecka i swoje kłopoty. Doskonale nadaje się do większości telefonów, a jego szerokość wynosi do 5,5 cala. Częściowo wypchane zwierzęta i częściowe narzędzie bez rozpraszania uwagi, zarówno Ty jak i Twoje dziecko docenicie ten przedmiot.

6-cio pak kolorowych teczek

Pożegnaj się ze zwykłymi i słabymi plastikowymi teczkami. To opakowanie jest zarówno stylowe jak i solidne! Twoje dziecko będzie chciało się zorganizować z tymi kolorowymi teczkami. Występują w szerokiej gamie kolorów: Czerwony, Niebieski, Zielony, Żółty, Pomarańczowy i Fioletowy. Są one idealne do koordynacji kolorów i dla różnych klas. Nawet najtwardsze dzieci będą cieszyć się tymi teczkami. Są one odporne na rozdarcia i mocne, co ułatwia transport z torby na biurko i z powrotem. Twoje dziecko będzie stylowe i zorganizowane z łatwością.

 

Udostępnij