Ciekawostki i porady

Płytki Ceramika Colo - nie tylko do łazienki

Agnieszka Szulc
mar 23 2020

Ceramika Końskie Sp. z o.o. zajmuje się produkcją ceramiki od 1996 roku i działa na rynku materiałów budowlanych jako firma z udziałem zagranicznym. Włoskie korzenie firmy wpłynęły na jej rozwój i wyznaczają obecne standardy w zakresie oferty produktowej. Płytki ścienne i podłogowe w Ceramice Końskie Sp. z o.o. produkowane są w oparciu o włoskie maszyny i technologie, z polskich materiałów i pod nadzorem krajowych specjalistów.

Nasze rygorystyczne przestrzeganie standardów jakościowych gwarantuje, że Państwa oczekiwania zostaną spełnione. Produkty Ceramiki Konskiej spełniają najostrzejsze europejskie wymagania, dzięki czemu cieszą się uznaniem wielu wymagających zagranicznych odbiorców. Dodatkowym potwierdzeniem wysokich walorów użytkowych naszych produktów są liczne nagrody, które zostały nam przyznane. W 2001 roku Ceramika Konskie została wyróżniona na Złotej Gali, otrzymując tytuł "Diamentowej Firmy". Sukces naszej firmy zawdzięczamy wieloletniej pracy wysoko wykwalifikowanej kadry kierowniczej oraz współpracy z awangardowymi artystami z Polski i zagranicy.

Otwartość na innowacyjne rozwiązania zapewnia wdrażanie najnowszych trendów w modzie na ceramikę budowlaną, od stonowanej klasyki, przez elegancką fantazję, po ekstrawagancję.

Oferujemy Państwu trwałe i estetyczne produkty, które zachwycają bogactwem wzorów i kolorów. Oddając w Państwa ręce kolejne katalogi z naszą aktualną ofertą, mamy nadzieję, że różnorodność prezentowanych propozycji będzie inspiracją do zaaranżowania wymarzonej łazienki, niepowtarzalnej kuchni lub innego atrakcyjnego wnętrza.

Sprawdź ofertę na https://modnalazienka.pl/category/plytki-60?manufacturer=136 >>

 

Udostępnij