Ciekawostki i porady

Jak związek Brada Pitta i Jennifer Aniston rozwijał się od 2005 roku

Damian Kubik
kwi 30 2020

Brad Pitt i Jennifer Aniston robią ostatnio nagłówki z powodu tego, że stali się "celami rozstania".

Aktorzy, którzy rozeszli się w 2005 roku, wpadli na siebie za kulisami na rozdaniu nagród "Screen Actors Guild Awards 2020" w styczniu i wysłali przez Internet fale uderzeniowe, gdy sięgnęli.

Pitt, 56 lat, zdobył wybitną rolę męskiego aktora w roli drugoplanowej w filmie do roli w "Once Upon a Time in Hollywood", a Aniston, 50 lat, zabrał do domu pomnik wybitnej kobiety w serii dramatycznej do "The Morning Show".

EXES JENNIFER ANISTON I BRAD PITT ŁĄCZĄ SIĘ ZA KULISAMI NA SAG AWARDS 2020.

Aniston został przyłapany na śmiechu podczas mowy akceptacyjnej Pitta, a kiedy wygrała, oglądał jej kulisy na monitorze, który wysyłał serca do trzepotania na Twitterze.

Zapytany o swoją reakcję na jej wygraną, Aniston przyznał się do Extra, "To takie słodkie. . .  Po prostu, wszyscy razem dorastaliśmy, naprawdę dorastaliśmy i to jest po prostu zabawna noc, aby świętować i, wiesz, dopingować się nawzajem i pracować dalej."

Na Złotych Globach 2020, na których pojawiły się obie gwiazdy, Pitt powiedział Entertainment Tonight: "Wpadnę na Jen, jest dobrą przyjaciółką. Tak." Wygrał najlepszego aktora w roli drugoplanowej dla "OUATH", a Aniston uśmiechnął się, gdy robił następujący żart:

"Chcę się przywitać z moimi rodzicami, bo hej! Wrócili do Ozarks," powiedział Pitt na scenie. "Chciałem przyprowadzić mamę, ale nie mogłem, bo każdy, kto stoi obok, mówi, że się umawiam. ... To byłoby po prostu niezręczne."

JENNIFER ANISTON ŚMIEJE SIĘ ZE ZŁOTYCH GLOBUSÓW BRADA PITTA ŻARTUJĄC O JEGO ŻYCIU RANDKOWYM.

Małżeństwo trwało od 2000 do 2005 roku. Pitt przeprowadził się do aktorki Angeliny Jolie po tym, jak zakochali się w sobie na planie filmu "Pan i Pani Smith".

Aniston powiedział Vanity Fair w 2006 roku, że rzekomy skandal z oszukiwaniem zaszokował ją. "Świat był zszokowany, a ja byłem zszokowany", ujawniła. "Nie mogę powiedzieć, że był to jeden z najważniejszych momentów mojego roku. Kto by się tym zajmował i powiedział: "Czyż to nie słodkie! To wygląda na zabawne!"? Ale sz*t się zdarza. Żartujesz i mówisz, "Co cię nie zabije, to cię wzmocni."

"Byłbym robotem, gdybym powiedział, że nie czuję chwil gniewu, bólu, wstydu."

Aniston próbował wznieść się ponad wszelki dramat i nigdy publicznie go nie złościł. "Nie jestem zainteresowana robieniem publicznych ujęć", wyjaśniła. "To już nie jest moja sprawa. To, co stało się z nim po rozstaniu, teraz jest jego życiem. Podjąłem świadomy wysiłek, by nie zwiększać toksyczności tej sytuacji. Nie zemściłem się. Nie chcę brać w tym udziału. Nie mam aureoli, którą tu poleruję. Każdy ma swoje osobiste myśli. Ale wolałbym, żeby wszyscy ruszyli dalej."

BRAD PITT NAZYWA JENNIFER ANISTON "DOBRŠ PRZYJACIÓŁKŠ" NA ZŁOTEJ KULI ZIEMSKIEJ.

Aniston wyszedł za mąż za aktora Justina Theroux w 2015 roku, ale ogłosili separację w lutym 2018 roku.

Pitt ostatecznie ożenił się z Jolie w 2014 roku, ale złożyła wniosek o rozwód z nim we wrześniu 2016 roku. Po ich rozstaniu nastąpił intensywny dramat wokół walki o opiekę nad szóstką dzieci - Maddox, 18, Pax, 16, Zahara, 15, Shiloh, 13 i bliźniaki Knox i Vivienne, 11.

Aktor "Fight Clubu" też wytrzeźwiał po rozstaniu. Pitt powiedział New York Times'owi we wrześniu, że zaczął chodzić na anonimowe spotkania alkoholików po tym, jak "wziął rzeczy tak daleko, jak mogłem" - "usunąłem swój przywilej picia".

BRAD PITT DOŁĄCZYŁ DO ALKOHOLIKÓW ANONIMOWO PO ROZSTANIU ANGELINA JOLIE: "I USUNĄŁ MOJE PRZYWILEJE ZWIĄZANE Z PICIEM".

Przyznał się do GQ w 2017 roku: "Prawdę mówiąc, mogłem wypić rosyjskiego pod stołem z własną wódką. Byłem zawodowcem. Byłem dobry."

Teraz, w spokojniejszych momentach ich życia, Aniston i Pitt stali się przyjaciółmi. Poszedł nawet na jej 50-te urodziny w lutym 2019 r. w Sunset Tower Hotel w Los Angeles, w Kalifornii, a także podobno uczestniczył w jej świątecznym przyjęciu z gwiazdami w grudniu w jej domu Bel-Air.

Przeczytaj także: Brad Pitt i Jennifer Aniston do siebie wrócili?

Udostępnij